Quick půjčka


A jsme tu s další nebankovní půjčkou. Tentokrát se jedná o produkt od investiční a úvěrové společnosti DOMOV s.r.o. Mezi jejich hlavní koně patří Quickpůjčka a Qmax.

My se v dnešní recenzi zaměříme na prvně jmenovanou Quick půjčku. Jedná se o neúčelovou půjčku od 5 000,- Kč až do 40 000,- Kč (s nastavenou splatností 20 až 50 týdnů).

Jaké jsou podmínky pro získání?
Pro získání Quick půjčky musíte splnit několik požadavků. V první řadě musíte být starší 18 let. Mát České státní občanství a disponovat minimálním měsíčním příjmem ve výši 7 500,- Kč. Za určitých podmínek může být vyžadován ručitel.

Kolik skutečně zaplatím?
Na stránkách jsem bohužel nenašel žádnou online kalkulačku, ale něco jsme vypočetli :-). Když si půjčíte 10 000,- Kč a budete je splácet 20 týdnů. Týdenní splátka Vás vyjde na 640,- Kč. Celkově tedy zaplatíte 12 800,- Kč.

Diskuze


  • Mě by spíše zajímaly ty sankce, píši, že když uvedete nepravdivé údaje a nebo se opozdite se splácením, okamžitě uplatni sankce a vymaháni. Co jsou to ty nepravdivé údaje, takhle se již živí jedna společnost, přes internet podáte žádost o půjču a jelikož je známé, že každý dlužník něco zamlčí, nekdy i nevědomky, tak oni okamžitě vám posílají dopis, že musíte zplatit pokutu několik tisíc, že jste porušili podmínky, přitom vám nic nepůjčili, že na vás pošlou rozhodce atd. doufám, že tato firma není to samé. No děs, udělali si z toho pěký biznis, já bych se bála někde požádat přes internet o půjčku.
    Musím to zaklepat, prozatím jsem nenaletěla, ale moc mi nechybělo. Tady by se měly zavést přísné regulace, pravidla a podmínky, stanovit maximálni hranice úroků, ve Švýcarsku mají 15%, tak proč to nejde u nás. Tady se ožebračuje český občan a stát, většinu těchto firem vlastní zahraniční investoři a naše peníze houfně ocházeji ze země ven. Píše se, že nejsme ještě tak zadluženi, jak v cizině, tak proč vláda tomu nezabrani, doháníme je milovými kroky, proč musíme dohánět západ jen v tom špatném…

Vaše zkušenosti

You must login to post a comment.