Půjčka před výplatou


Chybí Vám před výplatou pár stovek a už jste vážně v koncích? Nemáte z čeho zaplatit splátku na důležitou směnku? Brát si půjčku před výplatou nepovažuji za zrovna nejelegantnější řešení. Radši bych dal televizi a další spotřebiče do zástavy nebo je rovnou prodal a nějak těch pár dnů do výplaty překlenul o rohlících a vodě. Pokud to však nejde, je zde široká nabídka půjček specializujících se na rychlé poskytnutí peněz. Počítejte však, že díky svému charakteru mají docela vysoké RPSN.

Rychlé půjčky před výplatou

1, Nejznámější je Finská půjčka od Ferattum, kterou lze vyřídit pomocí telefonu přes sms nebo vyplněním online žádosti. Jedná se o malou půjčku na cokoliv.

    – bez ručitele
    – bez potvrzení o příjmu
    – vyřízení do 10 minut

Při první půjčce se musíte spokojit s maximální částkou 2000,- Kč. U druhé je to až 10 000,- Kč. Půjčka má 15 až 30 denní splatnost. Záleží na částce.

2, Pokud poptáváte o něco větší částku, možná Vás zaujme Petrova půjčka. Má podobné parametry jako předchozí případ, akorát maximální výše úvěru může být až 150 000,- Kč.

3, Další sms půjčka má název První nebankovní. Slyším o ní prvně. Nabízí 500 až 5000,- Kč na 21 dní. O schválení nebo zamítnutí se dozvíte za 10 minut.

Promo na První nebankovní opravdová půčjka

Diskuze


  • Prozatím bez komentářů.

Vaše zkušenosti

You must login to post a comment.