Půjčka na zástavu Profi Credit


Na úvod se musím přiznat, že o společnosti Profi Credit neznám příliš podrobných informací, ale snad se někdo najde, kdo mě v komentářích osvítí moudrostí.

Profi Credit Czech, a.s., vznikla v roce 1994. Na úvod se zaměřila výhradně na obchodování s nemovitostmi. Posléze rozšiřuje pole působnosti na odkup a správu pohledávek. Od roku 2000 to jsou především finanční půjčky, které Profi Credit poskytuje podnikatelům i nepodnikatelům.

Půjčky na zástavu
U půjčky na zástavu nemusíte dokládat výši příjmů. Na druhou stranu počítejte se zástavou majetku. Pokud nedisponujete majetkem, stále je zde možnost ručit prostřednictvím blankosměnky. Půjčku mohou využít OSVČ, fyzické a právnické osoby. Jedná se o neúčelovou půjčku.

Kolik si můžu půjčit a kolik mě to bude stát?
Půjčit si můžete minimálně 50 000,- Kč. Maximum není limitováno a teoreticky závisí pouze na hodnotě nemovitosti, s kterou hodláte ručit.

Jak je již dneska dobrým zvykem, tak i na stránkách Profi Credit se nachází online formulář pro výpočet měsíčních splátek, poplatků a RPSN. Výstup z formuláře informuje pouze orientačně o základních parametrech.

Opět jsme si provedli několik hrubých testů a zde jsou výsledky!
Při půjčce 50 000,- Kč na 12 měsíců dostáváme orientační RPSN na úrovni 33 %. Měsíční splátka je 4845,- Kč.

Zkušenosti s Profi Credit
Jaké máte zkušenosti s půjčkami na zástavu od Profe Credit? Napište nám do komentářů. Děkujeme!